על הניסים

חייבים לעשות סדר אחת ולתמיד עם כל ענייני הניסים והישועות.
כל רגע אני מקבלת הודעה בווטסאפ מקבוצה אחרת על כך שהיום (היום!) הוא יום מיוחד שלפי צדיק מסויים מסוגל לישועות\ניסים\כל תפילותינו נענות\שערי שמיים פתוחים להתפלל על פרנסה\זיווג\שלום בית\ילדים\רפואה וכו'.
עכשיו, אני לגמרי מאמינה בתפילות, אבל גם ביומן.
אשמח אם מישהו (אולי מישהו מהמשתפים הסדרתיים, יחסוך לו עבודה בהמשך) יערוך טבלה מסודרת, שנתית, של הימים החשובים הללו, של שעות הקבלה המדוייקות של הא-ל, אם אפשר לקרוא לזה כך, ויכתוב מתי שערי השמיים פתוחים (ליל הסדר\פסח\ערב ראש חודש מסויים\אלול) ובדיוק באילו שעות, למשך כמה זמן (השעה התשיעית ליובל? יום המים? למשך תשע דקות בלבד? חצות היום? הלילה? כל עוד הנר דולק?), על פי איזה צדיק או ספר ועל אילו נושאים מומלץ להתפלל בשעות אלו, אם יש איזה נושאים מועדפים.
לוח כזה יאפשר לנו להתכונן מראש, לבקש שמות לתפילה, אולי אפילו לכתוב ביומן ולהוסיף תזכורת בפלאפון. בטוח שהוא יחסוך מלא הודעות ווטסאפ, כשישלחו אותו פעם בשנה במקום על בסיס יומי\שעתי ויפתיעו אותנו בלי משאלות מוכנות מראש (למרות שעל ימי השבוע עדיין ממשיכים להודיע לי, מפעם לפעם, באיחולי "יום שלישי מבורך" וכדומה. אז אולי כמה הודעות ווטסאפ עדיין ימשיכו להסתובב פרא מחוץ לגדר ולהציק לעוברים ושבים).

אודות אפרת

bimkomte.wordpress.com
פוסט זה פורסם בקטגוריה דברים שקרו באמת, דמוקרטיה, טכנולוגיה. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s